Munkatársak, elérhetőségek – Toyota Kovács

Monor

Kovács Péter
• Tulajdonos • Ügyvezető

Kovacs.Peter@toyotakovacs.hu

Kovács Mária
• Tulajdonos • Gazdasági vezető

Kovacs.Maria@toyotakovacs.hu

Kovács Ákos
• Műszaki igazgató, márkaigazgató

Kovacs.Akos@toyotakovacs.hu

ifj. Kovács Péter
• Márkaigazgató

ifj.Kovacs.Peter@toyotakovacs.hu

Polszter József
• Műszaki igazgató

Polszter.Jozsef@toyotakovacs.hu

Faragó Ildikó
• Gépkocsi értékesítési vezető

+36 30 163 6667
Farago.Ildiko@toyotakovacs.hu

Csernus Tamás
• Gépkocsi értékesítő

+36 30 163 6663
Csernus.Tamas@toyotakovacs.hu

Békési Bence
• Gépkocsi értékesítő

+36 30 152 5034
Bekesi.Bence@toyotakovacs.hu

Zajos Andrea
• Gépkocsi értékesítő

+36 30 675 1481
Zajos.Andrea@toyotakovacs.hu

Papp Zoltán
• Flotta gépkocsi értékesítő

+36 30 163 6665
Papp.Zoltan@toyotakovacs.hu

Murárik Melanie
• Adminisztrátor

Murarik.Melanie@toyotakovacs.hu

Váradi Sándor
• Szervizvezető

+36 30 568 6310
Varadi.Sandor@toyotakovacs.hu

Lehota László
• Szerviz tanácsadó

+36 30 196 6045
Lehota.Laszlo@toyotakovacs.hu

Tóth László
• Szerviz tanácsadó

+36 30 578 3957
Toth.Laszlo@toyotakovacs.hu

Petrányi Miklós
• Karosszéria kárrendezés

+36 30 509 9239
Petranyi.Miklos@toyotakovacs.hu

Darázsi Gábor
• Karosszéria kárrendezés

+36 30 875 2315
Darazsi.Gabor@toyotakovacs.hu

Bánszki Zsolt
• Művezető • Toyota és Lexus Technikus

Banszki.Zsolt@toyotakovacs.hu

Nagy Ferenc
• Garanciális ügyintézés • Műszaki vizsgáztatás

Nagy.Ferenc@toyotakovacs.hu

Kemenár Attila
• Alkatrész • Raktárvezető

Kemenar.Attila@toyotakovacs.hu

Joó József
• Raktáros

Joo.Jozsef@toyotakovacs.hu

Kedves Veronika
• Pénztáros

Kedves.Veronika@toyotakovacs.hu

Mózerné Katona Anita
• Könyvelés

Mozerne.Katona.Anita@toyotakovacs.hu

Szeged

Fekete Szabolcs
• Gépkocsi értékesítési vezető

+36 30 163 6668‬
Fekete.Szabolcs@toyotakovacs.hu

Tóth Krisztián
• Gépkocsi értékesítő

+36 30 196 6043
Toth.Krisztian@toyotakovacs.hu

Barna Tibor
• Gépkocsi értékesítő

+36 30 196 6047
Barna.Tibor@toyotakovacs.hu

Szaszák Dávid
• Gépkocsi értékesítő

+36 30 334 9397
Szaszak.David@toyotakovacs.hu

Nagy Attila
• Új gépkocsi koordinátor

+36 30 515 7247
Nagy.Attila@toyotakovacs.hu

Kecskés Dávid
• Karosszéria kárrendezés

+36 30 449 8955
Kecskes.David@toyotakovacs.hu

Dojcsák András
• Szerviz tanácsadó

+36 30 375 1613
Dojcsak.Andras@toyotakovacs.hu

Kruzslicz Imre
• Szerviz tanácsadó

+36 30 019 0250
Kruzslicz.Imre@toyotakovacs.hu

Nagypál Péter
• Szerviz tanácsadó

+36 30 515 8575
Nagypal.Peter@toyotakovacs.hu

Swaczyna Bianka
• Szerviz asszisztens

Swaczyna.Bianka@toyotakovacs.hu

Harsányi Gábor
• Raktáros

Harsanyi.Gabor@toyotakovacs.hu

Kis Gábor
• Műszaki vizsgabiztos

Kis.Gabor@toyotakovacs.hu

Kovács Ivett
• Pénztáros

Kovacs.Ivett@toyotakovacs.hu

Fritz Hajnalka
• Recepciós

Fritz.Hajnalka@toyotakovacs.hu

Gárdonyi Kolos
• Marketing vezető

+36 30 196 6041
Gardonyi.Kolos@toyotakovacs.hu