Jelenlegi hely

Munkatársak

Monor

Kovács Péter
• Tulajdonos • Ügyvezető

Kovacs.Peter@toyotakovacs.hu

Kovács Mária
• Tulajdonos • Gazdasági vezető

Kovacs.Maria@toyotakovacs.hu

Kovács Ákos
• Toyota és Lexus márkaigazgató

Kovacs.Akos@toyotakovacs.hu

Kovács Szilvia
• Ügyintéző

Kovacs.Szilvia@toyotakovacs.hu

ifj. Kovács Péter
Ügyintéző

ifj.Kovacs.Peter@toyotakovacs.hu

Faragó Ildikó
Gépkocsi értékesítési vezető

+36 30 163 6667
Farago.Ildiko@toyotakovacs.hu

Csernus Tamás
Gépkocsi értékesítő

+36 30 163 6663
Csernus.Tamas@toyotakovacs.hu

Bencze Sándor
 Flotta értékesítő

+36 30 163 6665
Bencze.Sandor@toyotakovacs.hu

Erdős Balázs
Gépkocsi értékesítő

+36 30 163 6664
Erdos.Balazs@toyotakovacs.hu

Kovács Gergely
Gépkocsi értékesítő

+36 30 152 5034
Kovacs.Gergely@toyotakovacs.hu

Szvoreny Kitti
 Értékesítő asszisztens

Szvoreny.Kitti@toyotakovacs.hu

Váradi Sándor
Szervizvezető

+36 30 568 6310
Varadi.Sandor@toyotakovacs.hu

Lehota László
• Szerviz tanácsadó

+36 30 196 6045
Lehota.Laszlo@toyotakovacs.hu

Petrányi Miklós
• Kárfelvételi ügyintézés • Kárrendezés

+36 30 509 9239
Petranyi.Miklos@toyotakovacs.hu

Kiss László
• Szerviz tanácsadó

+36 30 513 6280
Kiss.Laszlo@toyotakovacs.hu

Bánszki Zsolt
Művezető • Toyota és Lexus Technikus

Banszki.Zsolt@toyotakovacs.hu

Nagy Ferenc
Garanciális ügyintézés • Műszaki vizsgáztatás

Nagy.Ferenc@toyotakovacs.hu

Kemenár Attila
Alkatrész • Raktárvezető

Kemenar.Attila@toyotakovacs.hu

Kedves Veronika
Pénztáros

Kedves.Veronika@toyotakovacs.hu

Murárik Melanie
Recepciós

Murarik.Melanie@toyotakovacs.hu

Szeged

Fekete Szabolcs
Gépkocsi értékesítési vezető

+36 30 163 6668‬
Fekete.Szabolcs@toyotakovacs.hu

Tóth Krisztián
Gépkocsi értékesítő

+36 30 196 6043
Toth.Krisztian@toyotakovacs.hu

Barna Tibor
Gépkocsi értékesítő

+36 30 196 6047
Barna.Tibor@toyotakovacs.hu

Szaszák Dávid
Gépkocsi értékesítő

+36 30 334 9397
Szaszak.David@toyotakovacs.hu

Kelemen Szabolcs
Gépkocsi értékesítő

+36 30 153 8953
Kelemen.Szabolcs@toyotakovacs.hu

Nagy Attila
Gépkocsi értékesítői asszisztens

+36 30 515 7247
Nagy.Attila@toyotakovacs.hu

Kurczenberger Gábor
Szervizvezető

+36 30 515 8575
Kurczenberger.Gabor@toyotakovacs.hu

Kecskés Dávid
 Karosszéria kárrendezés

+36 30 449 8955
Kecskes.David@toyotakovacs.hu

Komlósi Imre
Szerviz tanácsadó

+36 30 196 6042
Komlosi.Imre@toyotakovacs.hu

Vass Imre
Szervzi tanácsadó

Vass.Imre@toyotakovacs.hu

Butyka Béla
• Szerviz tanácsadó

+36 30 375 1613
Butyka.Bela@toyotakovacs.hu

Harsányi Gábor
Raktáros

Harsanyi.Gabor@toyotakovacs.hu

Kis Gábor
• Műszaki vizsgabiztos

Kis.Gabor@toyotakovacs.hu

Kovács Ivett
Pénztáros

szeged.penztar@toyotakovacs.hu

Fritz Hajnalka
Recepciós

szeged@toyotakovacs.hu

Gárdonyi Kolos
Marketing vezető

+36 30 196 6041
Gardonyi.Kolos@toyotakovacs.hu