Karrier Start – Toyota Kovács

Legyél a munkatársunk!

Úgy érzed, benned lakozik a tehetség? Szereted az autókat és a technikai innovációkat? Dinamikus, magabiztos személyiség vagy? Akkor ideje próbára tenni magad!

Küldd el jelentkezésed a TOYOTA és LEXUS hivatalos márkaképviseletét ellátó Kovács Autóház Kft-nek, ahol nem a meglévő szakmai tudásodat, hanem rátermettségedet és elkötelezettségedet kell bizonyítanod. Amennyiben meggyőzöl minket, úgy esélyt kínálunk, hogy Monoron vagy Szegeden igényes környezetben folytasd a pályafutásod.

Küldd el rövid fényképes bemutatkozásod és elérhetőséged és ne felejtsd el feltüntetni, hogy melyik pozícióra és telephelyre jelentkezel!

Az alábbi munkakörökben keresünk csapattagot:

MONOR, 4-es főút 35.km

SZEGED, Dorozsmai út 9.

AUTÓSZERELŐ

A munkakör betöltéséhez szükséges: autószerelői végzettség.
Elvárások a jelentkezővel szemben: több éves szakmai tapasztalat, minimum B kategóriás jogosítvány
Kérjük, önéletrajzában tüntesse fel a bérigényét.

KARRIER

Jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot, majd küldje el részünkre!

A feltöltéshez klikkeljen ide vagy húzza ide a fájlt!